Comfort Drops 2 x 20 ml

Oní kapky navržené pro větší pohodlí a jasnější pohled na svět.

Expirace 10/2024

Dostupnost: skladem

199,00 Kč
S DPH
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Comfort Drops jsou zvlhčující oční kapky od společnosti CooperVision navržené pro větší pohodlí a jasnější pohled na svět.
Jsou určeny pro každodenní použití. Byly vytvořeny pro zajištění hydratace očí a osvěžení při každodenních aktivitách, jako je práce na počítači, čtení, sledování televize nebo noční řízení. Oční kapky Comfort Drops osvěží oči po těžkém pracovním dni a lze je používat každý den podle aktuální potřeby.

Kapky jsou vhodné pro aplikaci i při nasazených kontaktních čočkách. Jejich složení má stejné pH jako slzy a jsou určeny pro osvěžení očí, obnovení slzného filmu a odstranění nepohodlí, které může být způsobeno špatnými okolními podmínkami. Comfort Drops je možné kapat ke všem typům měkkých kontaktních čoček tak často, jak je třeba pro osvěžení očí během náročného dne.
Oční kapky Comfort Drops jsou ideální volbou, pokud chcete během nošení čoček dodat očím i čočkám dodatečnou hydrataci a lubrikaci.

Výhody produktu:
- Kompatibilita s kontaktními čočkami - kapky Comfort Drops lze používat spolu se všemi druhy měkkých kontaktních čoček. Lze je také použít pro zvlhčení očí v průběhu dne, kdy má zákazník čočky v očích.
- Čisticí vlastnosti - oči jsou vystaveny různým druhům nečistot, které je mohou dráždit a způsobit nepohodlí. Pravidelné používání kapek vám umožní očistit oko a obnovit pohodlí zraku.
- Vzorec přirozeného pH slz - Comfort Drops kapky jsou založeny na technologii přirozeného pH slz. Výsledkem je, že jsou velmi jemné a vhodné i pro časté používání.
- Hydratace a zklidnění - oči jsou orgánem citlivým na vysychání. Existuje mnoho faktorů, které dráždí oči a způsobují pocit sucha. Díky kapkám Comfort Drops může uživatel zapomenout na nepohodlí spojené se suchýma očima. Kapky Comfort Drops oči rychle zvlhčí, zklidní a chrání před vysycháním, což je zvláště důležité třeba při dlouhodobém používání digitálních zařízení.
- Delší trvanlivost - kapky, které lze použít s kontaktními čočkami, mají obvykle trvanlivost 1 měsíc. Comfort Drops lze používat po dobu až 3 měsíců od otevření.