DOPRAVA

Zásilky jsou odesílány pouze po České republice. Jako dopravce je využívána Česká pošta, konkrétně služba obchodní balík. Každé zásilce je přiřazeno identifikační číslo, podle kterého lze zásilku sledovat. Obchodní balík by měl být doručen následující pracovní den od odeslání. Objednávky skladového zboží uskutečněné do 14:30 jsou odeslány ještě tentýž pracovní den. Doprava je účtována dle obchodních podmínek.

Ceník poštovného:

 

Česká pošta

Balík do ruky - 65 Kč (včetně DPH)  = platba předem (bankovní převod, kartou)

Obchodní balík/dobírka - 95 Kč (včetně DPH)

Při nákupu nad 1500 Kč není poštovné účtováno.

 

Přepravní společnost PPL

Soukromý / Firemní balík - 69 Kč (včetně DPH) = platba předem (bankovní převod, kartou)

Soukromý / Firemní balík s dobírkou - 99 Kč (včetně DPH) 

Při nákupu nad 1500 Kč není poštovné účtováno.

 

PLATBA

Platba poštovní dobírkou

Pokud zvolíte metodu platby poštovní dobírkou, zboží Vám bude doručeno na dodací adresu. Platíte při dodání zásilky.

 

Platba bránou PaySec

Konto PaySec je moderní systém pro online a bezpečné nakupování na internetu. Pomocí předplaceného konta ("elektronické peněženky") můžete v reálném čase platit za zboží z našeho obchodu. Nevystavujete přitom své osobní údaje ani číslo kreditní karty žádnému nebezpečí a transakce proběhne online během okamžiku. Vedení Konta PaySec je zcela zdarma. Služby PaySec může využívat kdokoliv. Konto PaySec si můžete založit rychle a jednoduše - stačí vyplnit jeden formulář. V případě využití této platební metody budete po uzavření objednávky přesměrováni na zabezpečené stránky platebního portálu, kde po přihlášení uhradíte objednávku ze svého účtu. Během okamžiku víme o uhrazení platby a můžeme vyřídit Vaši objednávku.

 

Platba bankovním převodem

Po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol Vaší objednávky (je uveden např. na stránce sledování objednávek - číslo objednávky). Ihned po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

Číslo účtu: 242271604/0300

 

Platba kartou

K přijímání platebních karet využíváme 3D-Secure řešení - nejmodernější aplikace kartových Asociací MasterCard a Visa umožňující bezpečné platby kartou na internetu. Při platbě kartou budete přesměrováni do zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 - poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty. Po správném provedení platby kartou nám banka okamžitě potvrdí Vaší platbu.

Akceptované platební (kreditní) karty: Při on-line platbě kartou lze použít karty VISA, VISA Elektron, Master Card a Maestro.