MyDay daily disposable (30 čoček)

Dostupnost: 3 pracovní dny

Výhodnější balení:

MyDay daily disposable (90 ks)

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
  
  Množství:
444,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Vlastnosti:
Korekce myopie a hypermetropie
Unikátní materiál SmartSilicone obsahuje méně silikonu
Ochrana před UVA a UVB zářením
Kontaktní čočky s každodenním režimem výměny

Kontaktní čočky MyDay® představují mezi jednodenními silikon hydrogelovými kontaktními čočkami další vývojový stupeň. Jedná se o jediné kontaktní čočky vyráběné z materiálu SmartSilicone™, který se stal zásadním zlomem v oblasti chemického složení čoček. Tento materiál slučuje vše, co vám zaručí dokonalý zážitek při používání čoček - maximální pohodlí, snadnou manipulaci i zdravotní výhody silikon hydrogelu.
SmartSilicone™ zaručuje dostatečnou propustnost pro kyslík. Čočky MyDay® obsahují pouze 4,4 % silikonu - nejnižší podíl silikonu v jednodenních silikon hydrogelových čočkách, které jsou na trhu k dispozici. V důsledku nižšího obsahu silikonu zůstává v čočce více prostoru pro hydrofilní části materiálu,  díky kterým jsou kontaktní čočky MyDay® - ve srovnání s jinými silikon hydrogelovými jednodenními čočkami – měkčí a jemnější. Nižší je rovněž modul pružnosti. Materiál je dostatečně jemný a měkký a současně se s výslednou kontaktní čočkou velmi snadno manipuluje.

Kontaktní čočky MyDay® se vyznačují velmi hladkým povrchem a zaoblenými okraji, které dále zvyšují pohodlí a spokojenost klienta a přispívají k výrazně přirozenému pocitu při nošení, protože pohyb očního víčka přes čočku je naprosto plynulý.
 
Kontaktní čočky MyDay® napomáhají k udržení dlouhodobého zdraví očí díky účinné ochraně před UV zářením. UV filtr kontaktních čoček MyDay® dokáže zastavit 85% záření UVA a 96% záření UVB. Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za ochranné brýle absorbující UV záření, protože nechrání celý povrch oka a jeho okolí.

Materiál: Stenfilcon A
Obsah vody: 54%
Dk/t (při -3.0 D): 100
 Tloušťka čočky  (při -3.0 D): 0.08 mm
Režim nošení a výměny: jednorázové denní
Interval výměny: 1 den
Manipulační zabarvení: světle modré
UV filtr  
Balení: 30 čoček