1-Day Acuvue TruEye (30 čoček)

DOPRODEJ. Distribuce v ČR ukončena.

Doporučená alternativa: 1-Day Acuvue Oasys

Dostupnost: skladem

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
  
  Množství:
539,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Tyto jednodenní kontaktaktní čočky mají veškeré přednosti - jasné vidění, pohodlí, komfort, a oči bez brýlí. Každý den si vezmete nové čisté kontaktní čočky, žádné čistící roztoky, žádná pouzdra, žádné starosti. Oči chráněné před UV zářením.

První jednodenní hydrogelové čočky na světě, které jsou navrženy tak, aby poskytly oku čtyři rozměry zdraví a pomohly tak udržet oči jasné a zdravé. Jedná se o denní kontaktní čočky, které vám dávají pocit, že ani žádné čočky nemáte. Kontaktní čočky 1-DAY ACUVUE® TruEye® v sobě jedinečným způsobem kombinují řadu vlastností a jsou navrženy tak, aby vytvořily přirozené prostředí oka. Technologie HYDRACLEAR® 1 pomáhá udržet čočky vysoce zvhčené a hladké pro větší pohodlí, které je srovnatelné s okem bez čočky. Silikon-hydrogelový materiál zajišťuje 100% dostupnost kyslíku a UV filtr 1. třídy pomáhá chránit oko před škodlivým UV zářením. 9 z 10 nositelů tvrdí, že manipulace s těmito kontaktními čočkami je snadná a 10 z 10 začínajících nositelů tvrdí, že jim vyjmutí kontaktní čočky nečiní potíže.

Materiál: narafilcon A
Zvlhčující složka: Polyvinylpyrrolidon (PVP)   
Obsah vody     46 %
Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0,08 mm
Dk/t (při – 3,00 D): 118  
Režim nošení: denní/jednorázové
Interval výměny: 1 den
Manipulační zabarvení: světle modré
Indikátor "rub-líc" : značka "123"
UV filtr: 99 % UVB, 96,9 % UVA
Velikost balení 30 čoček