AIR OPTIX Night&Day Aqua (6 čoček)

Dostupnost: 1 - 3 pracovní dny

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
  
  Množství:
832,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Vysoce prodyšné kontaktní čočky AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA jsou vyrobeny z unikátního silikon-hydrogelového materiálu, díky kterému mají nejvyšší propustnost pro kyslík ze všech dostupných měkkých kontaktních čoček a umožňují nepřetržité nošení až 30 dní a nocí. Plazmou zušlechtěný povrch a AQUA zvlhčující systém poskytují pohodlí po celý den. Čočky AIR OPTIX NIGHT&DAY jsou nejvýznamnější inovací v korekci zraku od vynálezu měkkých kontaktních čoček před 20 lety!

Obsažený materiál umožňuje překonat dosavadní nedostatečné okysličování rohovky během spánku při zavřených víčkách.
Kyslík je pro zdraví očí nezbytný. Pokud máme oči otevřené, oční bulva jej čerpá ze vzduchu. Během spánku dostává zavřené oko o 2/3 méně kyslíku, než oko otevřené. Tento kyslík pochází z cévek na vnitřní straně víčka a musí projít kontaktní čočkou k oční bulvě. Vynález takového materiálu pro výrobu čoček, který by umožnil oku přijmout větší množství kyslíku, se stal výzvou. Jejím splněním se staly čočky AIR OPTIX NIGHT&DAY firmy CIBA VISION.

Nepřetržité nošení 30 dní a nocí nemusí být vhodné pro každého uživatele, vždy doporučujeme konzultaci s očním specialistou.

Material: Lotrafilcon A
Obsah vody: 24%
Dk/t (při -3.0 D): 175
Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0.08 mm
Režim nošení: denní/flexibilní/kontinuální
Interval výměny: 1 měsíc
Balení: 6ks