Biofinity Multifocal (6 čoček)

Dostupnost: 3 pracovní dny

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Addice:
  
  Množství:
1 159,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Addice:
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Multifokální kontaktní čočky CooperVision® Biofinity® vyráběné technologií Balanced Progressive™ vám umožní vidět zřetelně předměty vzdálené i blízké i všechno mezi tím.  Čočky můžete nosit nepřetržitě až 30 dní.
Kontaktní čočky Biofinity Multifocal jsou spojením jedinečné multifokální technologie s výhodami silikon hydrogelového materiálu pro čočky Biofinity.
Technologie AQUAFORM™ využívá nový silikonový monomer, který umožňuje mnohem efektivnější propustnost kyslíku. Vzájemné propojení hydrofilních a silikonových komponent vedlo k vytvoření přirozeně smáčivého materiálu. Molekuly vody jsou rovnoměrně zadržovány vodíkovou vazbou v celém objemu kontaktní čočky. Nově vytvořený silikon hydrogelový materiál tak nevyžaduje žádné další povrchové úpravy ani použití lubrikantů. Materiál kontaktních čoček Biofinity™, především díky vysokému obsahu vody, vykazuje modul pružnosti 0,75 MPa a je tedy měkčí a pružnější. Dokonalá rovnováha mezi obsahem vody a propustností pro kyslík.

Je-li vám více než čtyřicet let, není bezpodmínečně nutné, abyste se zdržovali vytahováním brýlí na čtení nebo používali tradiční bifokální kontaktní čočky. Multifokální čočky Biofinity vám mohou nabídnout řadu jasných výhod a vynikající pohodlí. Každé oko je jiné. A každý životní styl má jiné požadavky na vidění. Pokud chcete vidět, zda jsou kontaktní čočky Biofinity Multifocal pravým řešením právě pro vás, navštivte svého očního specialistu a požádejte jej o aplikaci Biofinity Multifocal!

Měsíční cyklus výměny
Bezproblémové zaostření na předměty blízké, vzdálené a kdekoliv mezi nimi
Čočky si udržují patřičnou vlhkost a jsou stále pohodlné
Přirozeně smáčivé čočky, takže je méně pravděpodobné, že budete potřebovat oční kapky

Materiál: Comfilcon A
Obsah vody: 48%
Dk/t (při -3.0 D): 142
Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0.08 mm
Režim nošení a výměny: denní a kontinuální
Interval výměny: 1 měsíc
Manipulační zabarvení: světle modré
Balení: 6 čoček