MyDay daily disposable Multifocal (30 čoček)

Dostupnost: 3 pracovní dny

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Addice:
  
  Množství:
690,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Addice:
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Kontaktní čočky MyDay® multifocal využívají jedinečnou technologii – CooperVision® Binocular Progressive System™ - která je navržena tak, aby kontaktní čočky poskytovaly jasné vidění na všechny vzdálenosti – tedy na blízko, na dálku i na střední vzdálenosti.
Technologie CooperVision® Binocular Progressive System™ je navržena tak, aby pomohla novým nositelům v presbyopickém věku zvyknout si na multifokální korekci a užít si jasné vidění v době, kdy jejich presbyopie pokročí.

Kontaktní čočky MyDay® multifocal využívají technologii Aquaform®, která zajišťuje vysokou prodyšnost a také neuvěřitelný celodenní komfort a pomáhá tak udržet oči čisté a bílé. Technologie Aquaform® uzamkne vodu v materiálu, takže si můžete užívat dlouhotrvající pohodlí.
S jednodenními multifokálními čočkami MyDay® multifocal si můžete být jisti svým viděním každý den.

Vysoká prodyšnost: k oku může pronikat 100% potřebného kyslíku, který pomáhá vašim očím zachovat si jasný a bílý vzhled. Čočky mají propustnost kyslíku 100 Dk/t a obsah vody je 54 %.

UV filtr: pomáhá chránit vaše oči před pronikáním ultrafialového záření a podporuje tak jejich zdraví. Plocha čočky zachytí až 85 % UVA a 96 % UVB záření.
Upozornění: Kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou za ochranné brýle absorbující UV záření, protože nechrání celý povrch oka a jeho okolí.

Materiál: Stenfilcon A

Obsah vody: 54%

Dk/t (při -3.0 D): 100

Tloušťka čočky  (při -3.0 D): 0.08 mm

Režim nošení a výměny: jednorázové denní

Interval výměny: 1 den

Manipulační zabarvení: světle modré

UV filtr  

Balení: 30 čoček