Proclear Multifocal Toric (3 čočky)

Dostupnost: VÝROBA, 20 pracovních dnů

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Addice:
  
  Množství:
1 250,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Addice:
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Multifokální torické čočky Proclear Multifocal Toric umožňují stále rostoucímu počtu astigmatických presbyopů užívat si výborného vidění na všechny vzdálenosti.
Multifokální torické čočky Proclear se vyrábí s využitím technologie Balanced Progressive. Jsou kombinací sférické i asférické optiky a zón unikátní velikosti, jejichž výsledkem je čočka D pro dominantní oko a čočka N pro nedominantní oko. Obě čočky působí souběžně a maximalizují zrakovou ostrost binokulárního vidění na všechny vzdálenosti - na blízko, na střední vzdálenost a na dálku.
Multifokální torické čočky Proclear jsou výsledkem výrobního procesu zvaného PC Technology. Výsledkem je materiál obsahující molekuly fosforylcholinu (PC), které se váží na molekuly vody v lidských slzách a vytvářejí přitom kolem čočky jakýsi vodní „štít“.  Tato technologie je zárukou většího pohodlí při nošení čoček, což je zejména důležité u presbyopických klientů, jejichž oči s věkem více vysychají.

Maximalizují zrakovou ostrost binokulárního vidění na všechny vzdálenosti
Čočky lisované do formy s torickým designem na zadní ploše a s inverzním prizmatickým zatížením v pozicích pro 3 a 9 hodin
Mohou řešit nepohodlí vyplývající z problému suchých očí

Materiál: Omafilcon B
Obsah vody: 62%
Dk/t (při -3.0 D): 38,6
Režim nošení a výměny: denní
Interval výměny: 1 měsíc
Manipulační zabarvení: světle modré
Balení: 3 čočky