Systane Ultra 10 ml

Expirace 11/2024

Dostupnost: skladem

229,00 Kč
S DPH
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Systane Ultra jsou zvlhčující oční kapky vyvinuté společností Alcon k řešení všech příznaků syndromu suchého oka.

Trápí vás suché nebo červené oči?
Oční kapky Systane Ultra 10 ml pomahají proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikaci kontaktních čoček jsou ideálním doplňkem, zejména ve větrném či mrazivém počasí nebo v prašném či suchém prostředí.

Oční kapky zvlhčují povrch vašich očí pro rychlé uklidnění a dlouhodobou úlevu od pocitů suchosti, podráždění, pálení, píchání, pocitu prachu či cizího tělíska v oku.
Tyto projevy podráždění bývají vyvolány nepříznivými faktory prostředí, jako jsou prach, kouř, ozón, ultrafialové paprsky, suché teplo, klimatizace, vítr, průvan, používáním kosmetických přípravků nebo snížením frekvence mrkání v důsledku dlouhodobého sledování televize nebo intenzivní práce na počítači.

Oční kapky Systane Ultra přináší úlevu suchým a podrážděným očím a eliminují nepříjemné pocity provázející nošení kontaktních čoček – pálení a pocit cizího tělesa v oku. Kapky jsou vhodné k lubrikaci všech druhů měkkých kontaktních čoček.
Oční kapky Systane Ultra vytváří na povrchu oka tenkou vrstvu – ochranný štít, který brání vysychání očí a zamezuje jejich podráždění v důsledku působení vlivů okolního prostředí, jako jsou smog, vítr, prach, pyl nebo suchý a klimatizovaný vzduch.
 
Systane Ultra musí být spotřebovány do 6 měsíců od otevření lahvičky.

Kapky do očí kapeme opatrně a pomalu, vždy když máme nepříjemný nebo dráždivý pocit v očích.

Výrobce: Alcon