HYLO-COMOD 10 ml

Expirace 03/2023

Dostupnost: skladem

279,00 Kč
S DPH
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Kapky HYLO-COMOD poskytují velmi účinnou pomoc při pocitech tlaku, pálení a suchosti v očích.

HYLO-COMOD je sterilní roztok bez přísady konzervačních látek. Používá se pro zvlhčení očního povrchu při pocitu suchého oka, cizího tělíska nebo pálení.
Obsahuje kyselinu hyaluronovou, která se přirozeně nachází v oku i jiných částech oka. Tato látka má schopnost vytvářet stejnoměrný stabilní a dlouhodobě setrvávající film na povrchu oka, přitom se rychle neodplavuje ani nezhoršuje vidění. Tím je oko dlouhodobě chráněno před vysycháním a drážděním.

Po nakapání vytvoří rovnoměrný a stabilní vlhký film. Kapku roztoku je také možné kápnout na vnitřní plochu čočky před jejím nasazením do oka.
Nošení kontaktních čoček je při používání očních kapek HYLO-COMOD příjemnější a navíc nedochází k tvorbě usazenin na jejich povrchu, čímž jej činí i zdravějším.

Patentovaný mechanismus ventilku v systému HYLO-COMOD zajistí při každém stlačení aplikaci jedné kapky. Poté se uzavře a tím zaručuje dokonalou ochranu obsahu. Po prvním otevření je obsah lahvičky použitelný až 12 týdnů.

Výrobce: Ursapharm