Biofinity Toric (6 čoček)

Dostupnost: 3 pracovní dny

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
  
  Množství:
789,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Biofinity Toric jsou prvotřídní kontaktní čočky pro korekci asitgmatismu. Trpíte-li astigmatismem, může být vaše vidění rozostřené nebo zkreslené při pohledu na blízké i vzdálené předměty. Torické kontaktní čočky CooperVision® Biofinity® mohou tyto zrakové problémy napravit. Nosit je můžete nepřetržitě po dobu až sedmi dnů a přitom si užívat vynikajícího pohodlí, které tyto čočky nabízejí.
Pro torické kontaktní čočky Biofinity je charakteristická jejich optimalizovaná geometrie. Díky designu, který tvoří řada plošek, jsou čočky na očích stabilní, přesné a pohodlné. Při pohledu do dálky i na blízko se budete moci těšit z jasného vidění, neboť tyto čočky přesně reagují na vaše specifické potřeby.
Díky technologii Aquaform® propouštějí torické čočky Biofinity® k očím dostatečné množství kyslíku. Přirozená smáčivost čoček se nesmyje ani s postupem času.
Na torické kontaktní čočky pro dlouhodobé nošení řady Biofinity zajišťující astigmatikům dokonalou korekci jejich vady i vynikající pohodlí se informujte u očního specialisty.

Měsíční cyklus výměny
Čočky optimalizované pro korekci astigmatismu
Čočky si udržují patřičnou vlhkost a jsou stále pohodlné
Přirozeně smáčivé čočky, takže je méně pravděpodobné, že budete potřebovat oční kapky

Material: Comfilcon A
Obsah vody: 48%
Dk/t (při -3.0 D): 116
Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0.11 mm
Režim nošení: denní/prodloužené
Interval výměny: 1 měsíc
Manipulační zabarvení: světle modré
Balení: 6ks
Design: Optimized Toric Lens Geometry™