Biofinity Toric Multifocal (6 čoček)

Dostupnost: VÝROBA, 20 pracovních dnů

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Addice:
  
  Množství:
2 724,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Addice:
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Používáte korekci astigmatismu a zjistili jste, že bojujete se zaostřením do blízka?
Může to být příznak jiné zrakové vady, které říkáme presbyopie. Ta postihuje většinu lidí po čtyřicátém roce věku a způsobuje rozmazání při pohledu do blízka. Pro nápravu vašeho vidění je potřeba zvolit nové řešení vaší korekce.

Možná již používáte torické kontaktní čočky jako řešení vaší astigmatické vady zraku. Nyní máte možnost v jediných kontaktních čočkách zároveň vyřešit i presbyopii.
Kontaktní čočky Biofinity® toric multifocal od CooperVision® využívají kombinaci osvědčených optických řešení a technologií tak, aby udržely krok s vašimi měnícími se potřebami korekce zraku.

Optimized Toric Lens Geometry® - osvědčený design pro řešení astigmatismu, je zárukou stabilní a předvídatelné polohy kontaktní čočky na oku, která je podmínkou jasného a ostrého vidění.
Balanced Progressive™ Technology – dodává rozdělení do několika dioptricky odlišných optických zón na každé čočce, tak aby bylo možné zvolit individuálně nejlepší řešení pro vaše jasné vidění na všechny vzdálenosti.
Aquaform® Technology – unikátní materiálová technologie, přirozeně váže vodu uvnitř čočky a zaručuje vysokou prodyšnost pro kyslík. Je zárukou skvělého dlouhodobého pohodlí při používání čoček.
Vyrábějí se až na základě objednavky, protože je možné individuálně vybírat podle vašich specifických potřeb z více než 200,000 různých variant a kombinací předpisových parametrů a hodnot.
Všechny kontaktní čočky řady Biofinity® se vyznačují vyjímečnou rovnováhou mezi pohodlím, prodyšností a skvělou zrakovou ostrostí.


Materiál: Comfilcon A
Obsah vody: 48%
Dk/t (při -3.0 D): 116
Režim nošení a výměny: denní a kontinuální
Interval výměny: 1 měsíc
Manipulační zabarvení: světle modré
Balení: 6 čoček