Avaira Vitality Toric (6 čoček)

Dostupnost: 3 - 20 pracovních dnů

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
  
  Množství:
559,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Kontaktní čočky Avaira Vitality Toric jsou skvělým řešením pro korekci astigmatismu. Splňuje všechny nároky na ostrost vidění a životní styl. Moderní silikon hydrogelový materiál zaručuje vysokou propustnost pro kyslík. Optimised Toric Lens Geometry™ je označení pro speciální konstrukci čočky, která se vyznačuje stabilním usazením na oku, malým pohybem a díky tomu jasným a ostrým viděním. Kontaktní čočky Avaira Vitality™ toric jsou opatřeny UV filtrem 1. třídy.
Třetí generace silikon hydrogelových materialů využitá pro výrobu kontaktních čoček Avaira Vitality™ toric se vyznačuje jednolitou smáčivostí bez nutnosti dodatečných povrchových úprav nebo přidaných zvlhčujících látek. Jednotlivé stavební součásti materiálu vytvářejí přirozeně smáčivé bloky díky lepší kompatibilitě mezi silikonovými a hydrofilními prvky. Spolu s vysokým obsahem vody v materiálu jsou tyto vlastnosti zárukou vysokého výkonu a uživatelského pohodlí s konatktními čočkami Avaira Vitality™ toric.
Avaira Vitality™ toric obsahují UV filtr se stupněm ochrany v 1. třídě, tedy blokující více jak 90% UVA a 99% UVB záření a nabízející ještě lepší ochranu očí.
Upozornění: kontaktní čočky s UV filtrem nejsou plnohodnotnou náhradou slunečních brýlí, protože nekryjí celý povrch oka a jeho okolí. Používejte proto I nadále UV absorbující brýle podle doporučení vašeho očního specialisty.

Lepší stabilita kontaktní čočky a menší rotace pro lepší ostrost vidění.
Menší rotace čočky a vyšší stabilita vidění
Maximální pohodlí v interakci s očním víčkem při mrkání
Velká torická optická zóna

Materiál: Fanfilcon A
Obsah vody: 55%
Dk/t (při -3.0 D): 90
Režim nošení a výměny: denní
Interval výměny: 1 měsíc
Manipulační zabarvení: světle modré
UV filtr
Balení: 6 čoček