ACUVUE OASYS 1-Day with HydraLuxe for Astigmatism (90 čoček)

Dostupnost: 1 - 2 pracovní dny

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
  
  Množství:
1 935,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Acuvue Oasys 1-Day with HydraLuxe™ for Astigmatism od společnosti Johnson & Johnson jsou jednodenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky.
Díky technologii HydraLuxe kontaktní čočky obsahují molekuly, které jsou velmi podobné fyziologickým slzám. Zvlhčující látka je obsažena přímo v materiálu čočky, nikoliv pouze na jejím povrchu. To je také důvod, proč čočky zabraňují příznakům suchého oka a jiným nepříjemným pocitům. Molekuly podobné slzám velmi příznivě podporují slzný film oka, a tak zajišťují zdravé a příjemné nošení.

Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS 1-Day​ with HydraLuxeTM jsou vhodné především pro pacienty s náročným životním stylem. Díky speciálně navrženému optickému designu s vylepšenou sítí molekul, která zachytává slzy a obsahuje vysoce prodyšný hydratovaný silikon integrující slzný film nositele, dochází u pacientů k redukci symptomů unavených a suchých očí.​
Jednodenní kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day od společnosti Johnson & Johnson, jsou silikon-hydrogelové čočky s technologií HydraLuxe, díky které budou vaše oči svěží po celý den nošení. Čočky jsou skvělou volbou pro citlivé nositele, anebo alergiky.

Pohodlný způsob nošení a UV filtr

Jednodenní kontaktní čočky se považují za nejzdravější způsob nošení. Díky každodenní výměně čoček výrazně klesá riziko vzniku nepříjemných infekcí. Vám navíc odpadá nutnost péče o čočky a nákup roztoků či pouzder. Kontaktní čočky jsou navíc opatřeny UV filtrem, který blokuje až 90 % UVA a téměř 99 % UVB záření. Stále je ale doporučováno nosit také sluneční brýle. Kontaktní čočka pokrývá pouze část oka, tudíž zbývající plocha chráněna není.

    Material: Senofilcon A
    Obsah vody: 38%
    Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0,08
    Dk/t(při -3.0 D): 129
    Režim nošení: denní/jednorázové
    Interval výměny: 1 den
    Manipulační zabarvení: světle modré
    Indikátor "rub-líc" : značka "123"
    UV filtr
    Balení: 90 čoček