Dailies Total 1 For Astigmatism (30 čoček)

Dostupnost: 3 pracovní dny

Výhodnější balení:
Dailies Total 1 For Astigmatism (90 čoček)

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
  
  Množství:
865,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Dailies TOTAL1 for Astigmatism jsou jednodenní kontaktní čočky. Čočky po použití jednoduše vyhodíte, odpadá tedy veškerá péče o kontaktní čočky. Jde o nejpohodlnější a také nejsterilnější, tedy nejméně rizikovou, variantu nošení kontaktních čoček.

Průlomová technologie pro maximální komfort

Dailies Total1 for Astigmatism kombinují materiály silikon a hydrogel tak, abyste z nich získali jen to nejlepší. Zahajují novou éru v kontaktních čočkách: Dailies Total1 jsou první a jediné čočky s proměnným obsahem vody. Obsah vody stoupá z 33% v jádře čočky na téměř 100% na povrchu čočky tak, jak to potřebujete.

Zdravě vypadající oči bez zarudnutí

V jádře kontaktních čoček Dailies Total1 for Astigmatism převládá silikon-hydrogelový materiál s nízkým obsahem vody, který umožňuje vynikající propustnost pro kyslík. 

UV ochrana

Dailies Total1 for Astigmatism disponují UV filtrem 1. třídy a blokují více než 90 % UVA a více než 99 % UVB paprsků. Plocha čočky však chrání jen část oka, proto kontaktní čočky neposkytují plnou ochranu zraku. Doporučujeme současně používat kvalitní sluneční brýle

Materiál: Delefilcon A

Obsah vody: 33%

Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0.09 mm

Dk/t (při -3.0 D): 127

Režim nošení: denní/jednorázové

Interval výměny: 1 den

Manipulační zabarvení: světle modré

Balení: 30 čoček