Air Optix Plus HydraGlyde (6 čoček)

Dostupnost: skladem 

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
  
  Množství:
549,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Air Optix Plus HydraGlyde jsou sférické měsíční kontaktní čočky od společnosti Alcon.
Air Optix Plus HydraGlyde jsou první a jediné kontaktní čočky s technologií HydraGlyde Moisture Matrix, která zajišťuje, že je povrch čočky hydratován po celý den. Kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde garantují 5× vyšší propustnost kyslíku než jiné hydrogelové kontaktní čočky.
Unikátní technologie SmartShield vytváří kolem vnějšího povrchu čočky ultratenký ochranný štít, který zaručuje ochranu před poničením a chrání povrch čočky před usazováním nečistot.
Výhodami čoček Air Optix Plus HydraGlyde je možnost příležitostného nošení kontaktních čoček přes den i noc po dobu až 6 dnů, lépe hydratovaný povrch a zvýšená odolnost proti tvorbě usazenin. Doporučujeme kombinovat s roztoky pro péči o kontaktní čočky, které obsahují složku HydraGlyde®.
Uživatelé čoček Air Optix Aqua mohou přejít na nové čočky Air Optix Plus Hydraglyde bez nutnosti nového měření a aplikace.

Materiál: Lotrafilcon B
Obsah vody: 33
Dk/t (pro -3,00 D): 138
Centrální tloušťka (mm) (při -3,00 D) : 0.08
Zabarvení: světle modré
Doba nošení: denní nošení nebo 6 nocí prodloužené nošení
Plánovaná výměna: měsíční
Obsah balení: 6 čoček