Proclear XR Multifocal (3 čočky)

Dostupnost: 14 dnů

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Addice:
  
  Množství:
890,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Addice:
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

Proclear XR Multifocal jsou multifokální měsíční silikon hydrogelové kontaktní čočky Proclear Multifocal s rozšířeným rozsahem dioptrických hodnot.

Multifokální kontaktní čočky CooperVision Proclear® jsou zárukou pohodlí a kvality vidění. Způsob výběru těchto čoček nabízí při aplikaci presbyopickým klientům větší míru kontroly a flexibility.
Multifokální čočky Proclear se vyrábí s využitím technologie Balanced Progressive. Jsou kombinací sférické i asférické optiky a zón unikátní velikosti, jejichž výsledkem je čočka D pro dominantní oko a čočka N pro nedominantní oko. Obě čočky působí souběžně a maximalizují zrakovou ostrost binokulárního vidění na všechny vzdálenosti - na blízko, na střední vzdálenost a na dálku.
Multifokální čočky Proclear jsou výsledkem výrobního procesu zvaného PC Technology.  Výsledkem je materiál obsahující molekuly fosforylcholinu (PC), které se váží na molekuly vody v lidských slzách a vytvářejí přitom kolem čočky jakýsi vodní „štít“, který působí proti dehydrataci čoček a zabraňuje hromadění depozit a nečistot na jejich povrchu. Tato technologie je zárukou většího pohodlí při nošení čoček, což je zejména důležité u presbyopických klientů, jejichž oči s věkem více vysychají.

Zaručují vynikající stereopsi a zrakovou ostrost pro všechny škály
Široká škála parametrů zahrnující sedm hodnot adice
Mohou řešit nepohodlí vyplývající z problému suchých očí

Materiál: Omafilcon A
Obsah vody: 62%
Dk/t (při -3.0 D): 21,3
Režim nošení a výměny: denní
Interval výměny: 1 měsíc
Manipulační zabarvení: světle modré
Balení: 3 čočky