TOTAL30 for Astigmatism (3 čočky)

Dostupnost: 3 pracovní dny

Možnosti produktu
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
  
  Množství:
699,00 Kč
S DPH
Zakřivení
Průměr
Dioptrie
Cylindr
Osa
Počet

  • Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady Dlohodobě držíme NEJNIŽŠÍ CENY na trhu a široké možnosti úhrady
  • Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč Využijte DOPRAVU ZDARMA při objednávce nad 1500 Kč

TOTAL30 for Astigmatism je nová měsíční torická silikon-hydrogelová kontaktní čočka s inovativní povrchovou technologií nazvanou Celligent. Tato průlomová kontaktní čočka staví na inovaci DAILIES TOTAL1 a vyznačuje se postupným přechodem obsahu vody od 55 % v jádře až po téměř 100 % na povrchu. To zajišťuje prodyšnost a zároveň poskytuje jemný polštář vlhkosti. Technologie Celligent replikuje gelovitou přirozenou ochrannou vrstvu na povrchu našich očí.

Tato nová technologie využívá polymerní nanovlákna, která napodobují epiteliální buňky rohovky a vytvářejí přirozenější vazbu mezi čočkou a rohovkou. Povrch čočky přitahuje menší molekuly vody, zatímco blokuje a odolává větším molekulám, které se nacházejí v lipidech a bakteriích. Lipidy a bakterie jsou smeteny pryč a vodní gradient je odolný po dobu 30 dnů nošení při pravidelném nočním čištění a skladování pomocí standardního víceúčelového čisticího roztoku, jako je například OPTI-FREE RepleniSH.

Další unikátní funkcí TOTAL30 for Astigmatism je design Precision Balance 8|4™. Tento design zajišťuje, že čočka zůstane na oku stabilní. Stabilita čočky je jedním z hlavních problémů pacientů s astigmatismem.

Materiál: Lehfilcon A

Zakřivení: 8.6

Průměr: 14.5

Obsah vody: 55%

Centrální tloušťka (při -3.0 D): 0,10 mm

Dk/t (při -3.0 D): 154

Režim nošení a výměny: denní nošení 30 dnů

Manipulační zabarvení: světle modré

UV filtr : > 90% UVA + >99% UVB

Balení: 3 čočky